Aktuální akce

Přidány v fotky z Mikulášského vlaku mezi Chocní a Litomyšlí (zde fotogalerie + zde reportáž Vysokomýtského informačného kanálu)

Ještě jedno video z Poličky.

9.12 se koná již tradiční mikulášské jízda na trati Choceň-Litomyšl. Jízdní řád a veškeré informace v přiloženém letáku zde.

3.12. budeme s bufetovým vozem na mikulášské jízdě, kterou pořádá Chornický železniční klub. Jízdní řád a veškeré informace na přiloženém plakátě zde.

Netradičně v neděli 24.9 se konal den železnice v DKV Česká Třebová. Zde pár fotografii. Zde odkaz na TV reportáž místní OIK.

Regionální den železnice se v České Třebové bude konat v neděli 24.9. Podrobnosti zde . V provozu bude T211 + vůz NP.

Dne 2.9.2017 se naše lokomotiva T211-0002 zúčastnila oslav 120 let trati Polička – Ždárec u Skutče. Stroj byl vystaven v Poličce. Několik fotek zde

V sekci o vozidle BDlm je ve fotogalerii zobrazena novinka pro péči o zákazníky. Jde o pípu s chlazením od pivovaru Pernštejn.

Dne 5.7.2017 jsme pořádali pro partnery a sponzory první jízdu s lokomotivou T211-002.  Jeli jsme jako vlak 10251 z České Třebové do Mladějova na Moravě a zpět jako vlak 10250. Několik fotek zde. Děkujeme firmám TSR ČR, Elektrizace ŽeleznicČD a.s. a CZ Logistics za pomoc při uskutečnění této akce.

I v letošním roce  díky podpoře Pardubického kráje budou jezdit vlaky „Kralický Sněžník“ v trase Česká Třebová – Hanušovice. Zde je uveden rozpis jízd kde je uvedena chystaná souprava(změna hnacího vozidla vyhrazena). Novinkou pro letošní rok je zařazení služebního vozu řada Daa na kola a kočárky .   Zde jízdní řád vlaků os 20015 Česká Třebová – Hanušovice + 20014 Hanušovice – Česká Třebová .

Přidána nová záložka v sekci vozidla o T 211-0902.

V průběhu března pokračují práce na T 211 002. Velký pokrok nastal v laku. Můžete se to tom přesvědčit v příslušné Fotogalerii .

Fotky z Mikulášských jízd s sekci Fotogalerie

4. 12 se koná „tradiční“ Mikulášská jízda na trati Choceň-Litomyšl. V soupravě bude řazen náš bufetový vůz. Plakát s jízdním řádem zde : Mikuláš 2016

Do sekce Fotogalerie bylo přidáno několik fotek pro ilustraci postupu prací na lokomotivě ř. T211

Během léta roku 2016 díky Pardubického kraji a ČD a.s. jezdily výletní vlaky Kralický Sněžník mezi Českou Třebovou a Červeným Potokem. Bufetový vůz byl řazen vyjma „Akce Cihelna“ v soupravě s parní lokomotivou. Několik fotek v sekci Fotogalerie

24.9 jsme oslavili v DKV Česká Třebová regionální den železnice s hojnou účastí návštěvníků. Fotografie jsou v sekci Fotogalerie